Jesteś zainteresowany?

Weź udział w rekrutacji!

Już teraz prześlij do nas swoje CV klikając w przycisk "Aplikuj'' znajdujący się po prawej stronie.

Zadania:

  • produkcja rur / kształtek
  • montowanie systemów alarmowych
  • kontrola jakości naszych produktów
  • przygotowywanie materiału pod spawanie - obsługa frezarek
  • wykonywanie prac związanych uruchomieniem procesu rozdmuchu maszyn blow moulder,
  • pakowanie  złączy,
  • przyjęcie surowców, identyfikacja kontrolna surowców, magazynowanie surowców oraz produkowanych wyrobów

Profil Kandydata:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • uprawnienia II S, hakowe, spawalnicze oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem (możliwość zdobycia uprawnień w firmie)
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • dokładność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników; bilety do kina)
  • opiekę medyczną
  • premie
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Zapoznaj się z informacją poniżej. Tłumaczymy w niej jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

Miejscowość Gliwice/Zabrze/?ory
Państwo Polska
Kontakt
  • Sonia Tkocz, 609 508 123
Termin ostateczny wysłania podania 31.07.2019