Jesteś zainteresowany?

Weź udział w rekrutacji!

Już teraz prześlij do nas swoje CV klikając w przycisk "Aplikuj'' znajdujący się po prawej stronie.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
• bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników; bilety do kina)
• opiekę medyczną
• premie
• pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
• zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Obowiązki:

• diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych,
• konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem,
• modyfikacja maszyn,
• zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac,
• prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie).

Profil Kandydata:

• wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Elektryk, Mechanik, Mechatronik,
• posiadanie uprawnień z grupy SEP - warunek konieczny ,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki,
• umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych,
• podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office,
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
• umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji
• dodatkowym atutem będzie:
- wiedza z zakresu automatyki.

Zapoznaj się z informacją poniżej. Tłumaczymy w niej jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

Miejscowość Gliwice/Zabrze/?ory
Państwo Polska
Kontakt
  • Sonia Tkocz, 609 508 123
Termin ostateczny wysłania podania 31.07.2019