Jesteś zainteresowany?

Weź udział w rekrutacji!

Już teraz prześlij do nas swoje CV klikając w przycisk "Aplikuj'' znajdujący się po prawej stronie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników; bilety do kina)
  • opiekę medyczną
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Zadania:

  • zarządzanie powierzonymi projektami inwestycyjnymi
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze
  • planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze
  • nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych z zapewnieniem sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • koordynacja realizacji zleceń zadań dla Działu Utrzymania Ruchu

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność i dokładność
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapoznaj się z informacją poniżej. Tłumaczymy w niej jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

Miejscowość Zabrze
Państwo Polska
Kontakt
  • Sonia Tkocz, 609 508 123
Termin ostateczny wysłania podania 31.07.2019