Logo til LOGSTOR A/S

LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że staliśmy się wiodącym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Zatrudniamy łącznie ok. 1200 osób w naszych siedmiu fabrykach zlokalizowanych w Polsce, Finlandii, Szwecji oraz w Danii, w której znajduje się centrala naszej firmy. W Polsce nasza produkcja odbywa się w czterech fabrykach, gdzie nasz zespół liczy ponad 600 osób.

Do naszego zespołu w Żorach poszukujemy pracownika na stanowisko Elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych,
  • konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • modyfikacja maszyn,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie).

Profil Kandydata:

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Mechanik, Mechatronik, Elektryk,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnienia z grupy SEP oraz wiedza z zakresu automatyki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą, Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników, bilety do kina),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • dodatkowe ubezpiecznie na życie,
  • premie,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Jesteś zainteresowany?

Weź udział w rekrutacji!

Już teraz prześlij do nas swoje CV klikając w przycisk "Aplikuj'' znajdujący się po prawej stronie.

Zapoznaj się z informacją poniżej. Tłumaczymy w niej jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

Miejscowość ?ory
Państwo Polska
Kontakt
  • Karolina Janiszewska, 721 200 194
Termin ostateczny wysłania podania 30.06.2021